Hľadáme pomocnú ruku a kreatívnu hlavu do tímu

14. 01. 2022

V SKOUMAL Studio vytvárame mobilné a webové aplikácie od počiatočnej analýzy, cez UX a UI až po vyhodnotenie aplikácie.

Hoci dobrých programátorov nikdy nie je dosť, bez spoľahlivého človeka, ktorý dozerá na administratívu a nechýba mu kreativita a iniciatíva, by nám to všetko prerástlo cez hlavu. 

Hľadáme kolegu/kolegyňu s vycibreným českým jazykom a mysľou pripravenou zvládať najrozličnejšie (nielen) administratívne úlohy!

Photo by Estée Janssens on Unsplash

Našim článkom chýba krása a čistota správnej českej gramatiky, administratívu bereme ako nutné zlo a na tých procesoch to aj vidno.

Radi by sme sa stali efektívnejší, zrozumiteľnejší, a spisovnejší. Vďaka tebe!

Tvoja práca

Tvoju pomocnú ruku a hlavu prikladáš ku každodennej práci tímu.

  • Mnohé administratívne úlohy, ktoré zaisťujú hladké fungovanie tímu a úradov, budú pod tvojimi krídlami – administratívna kontrola kolegov a ich reportov, kontrola a posielanie výplat, nahadzovanie faktúr, kontakt s účetní a aj zákazníkmi, občas nejaké HR…(tri bodky sú tu na správnom mieste).
  • Tvoja skvelá znalosť češtiny sa hodí pri prekladoch a korektúrach – články, sociálne siete, tlačové správy.
  • Angličtina na fakt dobrej úrovni bude obrovskou výhodou.
  • Budeme spolutvoriť marketingové počiny  napr. SEO, socky, emailing a iné dobré nápady. Iniciatíva a samostatnosť sú veľmi cenené.

Práca začne na cca 20 hodinách do týždňa. Momentálne ti vieme poskytnúť cca polovičný úväzok na DPP alebo OSVČ. Máš viac času a chuti? Pomôžeš nám s marketingom a HR!

Práca môže byť zaujímavejšia, čím dlhšie u nás budeš.  Keď sa spoznáme, nájdeme spolu, čo ťa baví a napĺňa a zároveň prospieva aj firme.

Čo je u nás samozrejmosťou

  • Pracuješ, kedy sa ti to hodí.  Kedy, kde a koľko robíš je na tebe, poprípade na množstve práci. Celý tím funguje ako remote-first tím.
  • Nikam nedochádzaš. Pracuješ z domu, z kaviarne, kdekoľvek…Jedinou podmienkou je zodpovedný prístup.
  • Počúvame ťa. Tvoje nápady na optimalizáciu procesov prijmeme s otvorenou náručou. Priestor je pre ne každý deň alebo na teambuildingu. Nie si “len” asistent/ka. Si súčasť tímu, nie panáčik v nekonečnej hierarchii.
  • Rozvíjaš sa. Zahrnieme ťa úlohami, na ktoré občas nemáme riešenie ani my. Budeš určite potrebovať Google, kritické myslenie a odvahu rozmýšľať inak. Mnohé úlohy zas vyžadujú trpezlivosť. Učíš sa každý deň.
  • Tvoríš. Máš nápad na článok, marketingový počin, teambuildingovú akciu? Radi si ťa vypočujeme a naštartujeme aj niečo nové.

Nezaujíma nás skade členovia tímu pracujú a vo veľkej miere ani kedy. Hlavné je, že pracuješ zodpovedne a pracovať chceš. Nepotrebujeme si nazerať ponad rameno a plieskať bičom. Ale netolerujeme ani točenie sa na stoličke bez akéhokoľvek výstupu.

➤Chceš sa nám pozrieť do očí a vedieť viac o tíme? Pozri na stránku Kariéra a scrolluj 🙂

➤Chceš vedieť, s čím všetkým sa u nás vo firme stretneš a ako vlastne funguje vývoj aplikácií? Máme lekcie, ktoré ťa prevedú nielen softwarovým svetom, ale ochutnáš aj náš marketing. A prídu ti na email!

➤Tak čo, máš odhodlanie to s nami skúsiť? Kontaktuj ma pre viac informácií na zuzana.papayova@skoumal.com. Poteší ma prečítať si, prečo k nám vlastne chceš 😉 A ak ti to nevadí, tykajme si hneď od začiatku.

Analytika v roce 2022: Jaké jsou nové trendy a co se změní?

Používáte data pro důležitá byznysová a marketingová rozhodnutí? Pokud ne, určitě s analytikou začněte. Mýlíme se příliš často – 3-6 krát …

Číst článek

Jak na analytiku v novém světe GDPR a cookies? Google chystá nový přístup.

Co Google chystá v nové privacy-first analytice a co můžete použít už dnes? S nástupem roku 2022 je v ČR …

Číst článek

Jak splnit nové podmínky na Google Play a nepřijít o své aplikace?

Držte si klobouky a čepice, bouře kolem bezpečnosti dat, transparentnosti, přímočarosti a soukromí začíná i na Google Play. Myslím, že se …

Číst článek

GW Train a SKOUMAL udělali krok k bezpečnějším železnicím

Nehody v drážní dopravě mnohdy generují velké materiální škody, škody na zdraví zúčastněných osob a nezřídka také ztracené lidské životy. …

Číst článek

Chci vědět víc