Last Updated on

V SKOUMAL Studio  vytvárame mobilné aplikácie. No uspokojivé fungovanie IT firmy vyžaduje nielen technikálie, ale aj “soft” elementy. Tých máme akosi málo.

Hľadáme kolegu/kolegyňu s vycibreným českým jazykom a mysľou pripravenou zvládať najrozličnejšie (nielen) administratívne úlohy!

Našim článkom chýba dokonalosť správnej českej gramatiky a naša administratíva sa rozrastá na úkor marketingu.  Prevažne technické tímové zameranie potrebujeme doplniť jazykovou obratnosťou (copyediting & korektúry) a organizovanosťou . Radi by sme sa stali efektívnejší, zrozumiteľnejší, a spisovnejší. Vďaka tebe!

Nezaujíma nás skade členovia tímu pracujú a vo veľkej miere ani kedy. Hlavné je, že pracujeme zodpovedne. Nepotrebujeme si nazerať ponad rameno a plieskať bičom. Dôležité je, že pracovať chceme.

Tvoja práca

 

Svoju pomocnú ruku prikladáš ku každodennej práci. Mnohé administratívne úlohy, ktoré zaisťujú hladké fungovanie tímu a úradov, budú pod tvojimi krídlami – počítanie výplat, nahadzovanie faktúr…(tri bodky sú tu na správnom mieste). Tvoja skvelá znalosť češtiny sa hodí pri prekladoch a korektúrach – články, FB príspevky. Tvoríš aj slovníky (zoznam slovíčok) pre našu jazykovú apku Vocabulary Miner a komunikuješ s prekladateľmi (angličtina sa ti určite zíde).

Tvoj nepravidelný pracovný čas vypĺňa tvoja organizovanosť, výstižnosť, pochopenie jazyka, jeho pravidiel v danom kontexte. Máš viac času? Darí sa ti u nás? Práce bude čím ďalej tým viac.

 

Čo je u nás samozrejmosťou

 

  • Pracuješ, kedy sa ti to hodí. Momentálne ti vieme poskytnúť max polovičný úväzok. Ktoré hodiny a ako si ich rozvrhneš je na tebe, poprípade na množstve práci.
  • Nikam nedochádzaš. Pracuješ z domu, z kaviarne, kdekoľvek…Jedinou podmienkou je zodpovedný prístup.
  • Pocúvame ťa. Tvoje nápady na optimalizáciu procesov prijmeme s otvorenou náručou. Priestor je pre ne každý deň alebo na teambuildingu. Nie si “len” asistent/ka. Si súčasť tímu, nie panáčik v nekonečnej hierarchii.
  • Rozvíjaš sa. Zahrnieme ťa úlohami, na ktoré občas nemáme riešenie ani my. Treba Google, kritické myslenie a odvahu rozmýšľať inak. Mnohé úlohy zas vyžadujú trpezlivosť. Učíš sa každý deň.
  • Tvoríš. Pomáhaš tvoriť slovnú zásobu v jazykovej apke. Si spolutvorca článkov, príspevkov a tlačových správ.

 

Tak čo, máš odhodlanie to s nami skúsiť? Kontaktuj ma pre viac informácií na zuzana.papayova@skoumal.com. Poteší ma prečítať si, prečo chceš k nám 😉

Más záujem o inú pozíciu? Pozri voľné pozície na Kariéra.

Zuzana Pápayová