SKOUMAL studio dostalo ocenenie Leading Developer!

27. 01. 2022

Zo zoznamu najlepších vývojárov pre mobilné aplikácie v Českej republike sme sa dostali až k oceneniu Clutch leader 2019!  

Clutch Award 2019 Czech Republic

Clutch je známy ako vedúca platforma pre porovnávanie a hodnotenie B2B poskytovateľov služieb. Hodnotenia na Clutch pomáhajú firmám nájsť toho správneho pre ďalšie projekty.  Záujemca má k dispozícií detailné informácie o projektoch, na ktorých dodávateľ pracoval ako náklady, projektový manažment , plánovanie a výsledky. Clutch tak pomáha vytvárať silnejšie a efektívnejšie biznis spojenia.

Preto sme neskutočne hrdí, že náš tím dostal cenu práve od Clutch. Rozhodli o nej naši spokojní klienti a ich 5-hviezdičkové hodnotenie pre SKOUMAL tím.

 

“To, že Clutch ocenil naši firmu, ještě více posilňuje naše nastavení doručit zákazníkovi skutečnou hodnotu. Díky Clutch jsme dostali prostor vyhodnotit naše partnerství a projekty do detailů. Ty ukazují relevantnost naší firmy pro zákazníka a pro nás nabízí cenný vhled.“

–Vladislav Skoumal, zakladateľ SKOUMAL, s.r.o.

Precíznosť a jednoduchosť pomáhajú našim aplikáciam vytŕčať z davu.  Ak chcete vytvoriť ešte lepšiu aplikáciu ako ste pôvodne zamýšľali, ozvite sa nám na skomal@skoumal.com.

Ďakujeme tímu Clutch, ktorý nás uviedol medzi vedúcich vývojárov pre mobilné aplikácie.  Aj vy môžete rozšíriť svoj dosah alebo pokračovať v svojom prieskume ďalšieho projektového partnera na sesterských stránkach Clutch –  Visual Objects a The Manifest.

Ste pripravený začať svoj nový projekt s nami? Tešíme sa na Vaše nápady.


Chcete víc?

Chtěli byste číst více článků nebo mít rovnou vlastní mobilní aplikaci?

Pokud chcete nahlédnout pod pokličku, sdílejte s námi svůj mail.   Chci víc

Hledáte tým, který vám pomůže s projektem? Poraďte se s Vláďou: skoumal@skoumal.com.

Nakoukni k nám!

Jak se nespálit při výběru vývojáře? Vláďa to prozradil v jedné z jeho přednášek!

 

Seriál UX/UI analýza: 4) Audit krok za krokem

V tomto díle seriálu UX/UI analýza si projdeme průběh auditu krok za krokem. Výzkumy ukazují, že jen 0,5% aplikací na …

Číst článek

UX/UI designer: Jak vybrat toho správného

Poradíme vám, jak vybrat toho správného UX/UI designera, který vám pomůže zlepšit byznys vaší aplikace či webu. Kdo je UX …

Číst článek

Seriál UX/UI analýza: 3) Jak postupujeme 

V tomto díle seriálu UX/UI analýza vám prozradíme, jak postupujeme během vzájemné spolupráce. Každý krok naší UX analýzy má důležitý …

Číst článek

Seriál UX/UI analýza: 2) Rozdíl mezi UX, UI a CRO  

V tomto díle seriálu o UX analýze se podíváme na to, jaký je rozdíl mezi pojmy UX, UI a CRO. …

Číst článek

Kontakt